Telefon komórkowy:

+48 516 844 094

Adres e-mail:

info@hydroconnection.pl Zapytaj nas ONLINE


Złączki mosiężne

Złączki mosiężne skręcane

Osobną grupę złączy wykonanych z mosiądzu stanowią złączki skręcane standardowe i obrotowe z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
Złączki skręcane i wtykowe cechuje stabilizacja procesu pracy oraz wysokie bezpieczeństwo, bez względu na siłę pulsacji. Stosowane są do różnego rodzaju procesów, znajdą zastosowanie w każdym profilu działalności (przemysł chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, elektroniczny, medyczny itd.). Złączki wtykowe jak i skręcane odznaczają się wysoką ergonomią i kulturą pracy.
Złącza skręcane wykonane z wysokiej jakości komponentów doskonale sprawdzą się w szeroko rozumianych instalacjach pneumatycznych w różnych sektorach przemysłu. Do montażu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Prosty montaż polegający na odpowiednim skręceniu pierścienia zaciskowego, węża i nakrętki zabezpieczającej.
Złączka wtykowa wyróżnia się skróconym czasem montażu / demontażu. Złączki wtykowe idealnie sprawdzą się do podłączania elastycznego węża pneumatycznego i innych modułów pneumatycznych. Dzięki inteligentnej konstrukcji moment podłączenia polega na odpowiednim dociśnięciu węża w złącze, co wyzwala automatyczną blokadę ochronną. Optymalny kształt pierścienia ułatwia wygodne wypięcie, dzięki czemu demontaż ogranicza się do jednego ruchu przewodu (dociśnięcia do złącza pierścienia).

Złączki mosiężne skręcane cechuje uszczelnienie NBR i ciśnienie maksymalne robocze równe 15 bar. Temperatura pracy złączek mieści się w zakresie od -18 do + 70 OC. Łatwy montaż i solidna konstrukcja gwarantują wysoką kulturę pracy złączy.
Wyróżniamy złączki skręcane:

- Proste - złączka prosta skręcana z gwintem zewnętrznym, zewnętrznym metrycznym, wewnętrznym oraz tzw. przelotowa.
- Kątowe - złączka kątowa z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym oraz kolanka.
- Grodziowe - bogaty wybór złączek z gwintem m.in. M20X1 do węża 15/12,5 czy M12X1 do węża 8/6-6/4.
- Typu banjo – od G1/8 do G3/4 do węży 10/8 ,6/4 itd.
- Trójniki i czwórniki – trójnik standardowy oraz obrotowy z gwintem zewnętrznym.

Złącza wtykowe serii 58000

Zastosowanie:

Złącza mosiężne wtykowe serii 50000

Zastosowanie:

 Złącza wtykowe serii 57000

Zastosowanie:

Ofertę elementów złącznych uzupełniają akcesoria do złączek wtykowych: złączki wtykowe redukcyjne, adaptery oraz listwy przyłączeniowe wtykowe do węży.
Złączki wykonane są z solidnych prefabrykatów na bazie najwyższej jakości mosiądzu dostępnej na rynku. Dokładne wykonanie korpusu i ergonomia gwarantują precyzyjność wkręcania złączek oraz wysoką amortyzację, która zapobiega ześlizgiwaniu.

Posiadamy szeroki asortyment złączek Zapraszamy do współpracy.


Galeria:


Zapytaj o powyższy produkt:

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

wróć

HYDRO CONNECTION – Z nami połączysz wszystko!

Nasi partnerzy:

HydroConnection

ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik

Telefon komórkowy:

+48 516 844 094

Adres e-mail:

info@hydroconnection.pl
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.