Telefon komórkowy:

+48 516 844 094

Adres e-mail:

info@hydroconnection.pl Zapytaj nas ONLINE


Sterownik VIP5

Sterownik VIP5 dzięki łatwości i elastyczności jednoczesnej kontroli wielu parametrów, pozwala na kompleksowe monitorowanie systemów centralnego smarowania – od prostych systemów czasowych, dozowników jednoliniowych, rozdzielaczy progresywnych lub układów dwuliniowych.

Sterownik VIP5 może pracować w trzech trybach: cyklicznym, impulsowym oraz przepływowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeden sterownik może być stosowany do różnych konfiguracji układu.

Tryb CYKLICZNY i IMPULSOWY przeznaczony jest do kontroli ciągłej lub przerywanej pracy układów smarowania, które wymagają sterowania pompą i monitorowania poprawnego działania.

Tryb PRZEPŁYWOWY zaprojektowano w celu monitorowania jedynie trybu pracy. Pozwala użytkownikowi na kontrolę sygnału i określenie aktualnej wartości przepływu. Tryb ten jest przydatny i powszechnie stosowany do sterowania procesami w układach obiegowych.

Specyfikacja techniczna:

 


Galeria:


Zapytaj o powyższy produkt:

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

wróć

HYDRO CONNECTION – Z nami połączysz wszystko!

Nasi partnerzy:

HydroConnection

ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik

Telefon komórkowy:

+48 516 844 094

Adres e-mail:

info@hydroconnection.pl
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.